چرا جامعه کتاب؟

کتاب خواندن برای ما تبدیل به یک فعالیت فردی و تنهایی در گوشه‌ای از اتاق‌هایمان شده است. کتاب‌ها با تیراژ هزاران نسخه در سال چاپ می‌شوند اما ما هرگز امکان صحبت با هیچ‌یک از دیگر خوانندگان را نداریم تا این لذت را با آنها به اشتراک بگذاریم و یا نقاط پر ابهام کتاب را با آن‌ها برطرف کنیم. جامعه کتاب همبودگاه با گردهم‌آوری علاقه مندان به کتاب از سراسر جهان امکان تعامل آنلاین و حضوری این افراد با یکدیگر را تسهیل کرده و امیدوار است تا با همراهی شما بتواند امکان ایجاد یک تجربه به یاد ماندگار از مطالعه یک کتاب را رقم زند.
Image
Image

جامعه کتاب چگونه کار می‌کند؟

جامعه کتاب همبودگاه به صورت آنلاین و حضوری فضای گفتگو، بحث و تحلیل موضوعات مختلف در کتاب های مختلف را ایجاد می‌کند. اعضای جامعه همبودگاه افرادی هستند که به کتاب خواندن اهمیت می دهند و کتاب بخش بزرگی از زندگی آن‌ها را تشکیل می‌دهد. همبودگاه با دسترسی به مترجمین، خواننده ها و همینطور نویسندگان کتاب‌ها امکان تسهیل این دسترسی بزرگ را دارد و امیدوار است نتایج بعضی از این جلسات به پژوهش‌های عمیق‌تر و حتی کتاب‌های جدید ختم شود.

انواع جلسات جامعه کتاب

جلسات خلاصه کتاب

ماهیانه

تهیه خلاصه کتاب‌های مختلف به صورت گروهی و با کمک منابع خارجی نظیر Blinkist ( هر کدام یک بخش از متن ترجمه می کنیم تا خلاصه تکمیل شود)

جلسات بحث و گفتگو

ماهیانه

در جلسات بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات خاصی از کتاب‌های منتخب همبودگاه با یکدیگر صحبت می کنیم و در پایان بولتن نظرات همه افراد منتشر می شود

جلسات کتابخوانی

ماهیانه

جلسات مطالعه کتاب‌ها با موضوعات منتخب به صورت گروهی - بخش به بخش و با تقسیم کار

با عضویت در جامعه کتاب همبودگاه می‌توانید با شبکه بزرگی از علاقه‌مندان به کتاب همراه شوید

همین حالا عضو شوید